úterý 2. září

O B S A H

Třetí a závěrečná část diskuse o homosexualitě (vlastně o menšinách):

 • Irena Tůmová Bennymu Reesovi
 • Benny Rees reaguje
 • Seznam historických a současných osobností s homosexuální nebo lesbickou orientací (Benny Rees)  Ikona pro Vaši stránku...

  |- Ascii 7Bit -|- PC Latin 2 -|- ISO Latin 2 -|- CP 1250 -|- Mac -|- Kameničtí -|


 • První část diskuse vyšla v Britských listech v pátek 29. srpna, druhá část v pondělí 1. září.

  Irena Tůmová odpovídá na dopis Bennyho Reese

  25. srpna 1997

  Pane Reesi,

  Když vás nezařadím mezi chásku ze San Francisca, neznamená to, že s Vámi souhlasím. Vy hlásáte: "Kdo není s námi, je proti nám!"

  Zde je, o co se vlastně zasazujete. Jeffrey Levi, bývalý ředitel National Gay and Lesbian Task Force: "Akt sodomie je jediné, co odlišuje aktivní homosexuály od heterosexuálů. Homosexuálové tedy chtějí, aby stát a společnost přijala sodomii jako morálně rovnocennou manželství."

  Sodomie je pohlavní zvrácenost (pojmenovaná dle biblického místa, které bylo zničeno pro své hříchy). Za posledních pár let se krásné San Francisco vylidnilo a nežijí tam prakticky skoro žádné rodiny s dětmi. Má přezdívku "mrtvé město" anebo Sodoma a Gomorra Ameriky. Jen v samotném půlmiliónovém městě žije 24 procent nakažených homo z celých Spojených států, každý 25. obyvatel města je HIV pozitivní. Výzkum prokázal, že nákaza byla roznesena heterosexuálním stylem v jednom procentu případů, transfozí 0,8 procent, narkomanií 13,7 procent a homo 84,5 procent. Léčení vyjde více než 150 000 dolarů na osobu na rok, zatím se nikdo nevyléčil, nakažení dále žijí a víc to stojí. Máme tu dokázaný první přenos viru polibkem. Tzv. "bezpečný sex" je hloupost, prezervativy se prokázaly nespolehlivé, stejně jako chirurgické rukavice. Latexová guma totiž praská a její mikrostruktura má moc velké otvroy, virus je desetkrát menší! Ve střední Africe se nemoc šíří jako lavi, deset miliónů lidí je tam nakaženo, 5 miliónů na zbytku kontinentů a světový roční přírůstek je 1,5 miliónů. Kolik stojí výzkum se ani nerozepisuji. Dost vysoká čísla, co?

  Vy navrhujete umístění dětí do homo svazků? To je absurdní myšlenka! Kdo by o tom rozhodoval? Za chvíli by se stejných práv dožadovali i pedofilové. Ti mají děti taky rádi. Viz pervert Allen Ginsberg, vůdce homosexuálů, dlouholetý člen NAMBLA (North American Man-Boys Love Association). Když byl dosazen na místo profesora na newyorské College, pochvaloval si: "Mám tolik rád mladé chlapce."

  Zajímavá by byla statistika, kolik lidí by se přiklánělo na vaši stranu a kolik na mou. Každý vyvoláváme nějaké emoce, já podle vás negativní a co Vás vede k poznání, že vy pozitivní? Cituji z Vašeho dopisu: "My všichni jsme přinuceni vaši pokryteckou společnost tolerovat", nejenomže tím říkáte, že se necítíte být její součástí, ale tato věta vás usvědčuje z nenávisti k nám. Píšete, že nejste militantní homo, ale to, jakým způsobem uvažujete, a jak stavíte argumenty, je k nerozeznání od rétoriky militantů, jako jsou například "ACT UP".

  My s vámi jen nesouhlasíme. Nesouhlas, odmítnutí, neznamená nenávist, pane Rees. Nesouhlasíme s vámi s vaším "alternativním" způsobem života a nebojíme se to přiznat. Nenávist si však namluváte vy. Vaše argumentace znovu odhaluje skutečný stav věci. Vy nechcete diskusi, vy chcete kapitulaci. Proto zobrazujete všechny vaše oponenty s takovou záští.

  Lidí, kteří se za komunistů nedostali na školu, je hromada. Přestaňte s tím, "co by Vám bývali byli" - tím se oháněl po Listopadu každý a v uprchlických lágrech i sami aktivní komunisti. Je dojemné, že jste spoluzaložil Občanské fórum a vysvětloval lidem, čeho se na nich komouši napáchali. To snad věděl každý, ne?

  S tou Kubou to bylo trochu jinak. Spojené státy souhlasily s přijetím politických vězňů a Castro poslal zásilku vrahů a těžkých kriminálníků, které prohlásil za politické vězně. Suše si vyšistil Kubu.

  Platíme 30 procent daní. A jsme jen rádi, že od vlády můžeme očekávat méně, protože tím lépe pro nás. Daně by měly být co nejnižší a každý by měl být zodpovědný sám za sebe. Co si člověk vydělá, s tím by měl naložit dle svého uvážení a vědět, kam peníze z jeho daní jdou. Nebo vy snad dáváte rád své vydělané peníze někomu cizímu, aby rozhodoval za Vás, jak s penězi naložit?

  Jmenovaný film jsem viděla až do konce už před časem, dojem na mě nudělal, jen ve mně utvrdil myšlenku, co jste zač.

  Vykládat dětem o homosexualitě ve škole, jako o normálním vztahu - absolutně nesouhlasím. V pubertě se každý hledá. S takovým "brainwash" je ochoten uvěřit, že je homo, protože ještě neměl rande.

  Úloha prezidentů není hlídat sebevraždy. To je starost rodiny, ne státu. Obvinit Reagana, že usiloval svojí politikou o nový "holocaust" ve vaší komunitě, je vysoce nezodpovědné tvrzení (doslovně jste to nenapsal Vy osobně, ale hlsají to homo hnutí). Vy sami, vaše homo komunita, jste nemoc rozšířili a jestli se někdo pokusil o holocaust, pak to byl isami homosexuálové svojí nezodpovědností. Měl byste si uvědomit, že o AIDS se začalo veřejně mluvit v roce 1983, protože nikdo nevěděl, o co se jedná. V tom roce byla napadena Reaganova administrativa kvůli AIDS. Bylo nahlášeno 1500 případů a během šesti měsíců se toto číslo zdvojnásobilo. MInistr zdravotnictví prohlásil AIDS za "prioritu číslo jedna" a bylo uvolněno 26 miliónů dolarů. Nevědělo se, že tomu předchází HIV, jak dlouho trvá, než se plně vyvine. Zjistilo se, že virus je přenášen rektálním pohlavním stykem. Epidemie propukla tím, že první nakažení měli okolo 1000 homosexuálních kontaktů za rok na osobu, což činilo 100 x víc než průměrně normální svobodní muži. V sedmdesátých letech "volné lásky" byla epidemie oparů (herpes virus) u hetero, sex kluby byly zavřeny a lidi se začali chovat ukázněněji a dbát o hygienu. Ne tak u homo. Militantní homosexuální vůdcové všechny tyto skutečnosti a data zatloukali, protože měli (celkem oprávněně) strach, že se zkompromitují. Nejčastější pohlavní nemocí u homo je rektální kapavka, syfilis, žloutenka a poruchy imunitního systému. Jen léčení těchto zbytečných nemocí stojí americké daňové poplatníky jeden milión dolarů denně!! Těsně před tím, než propuklo AIDS, Edmund White, autor "The Joy of Gay Sex", prohlásil: "Homosexuálové by měli být vyznamenáni za to, že mají pohlavní choroby a tím vyjadřují svou odvahu ve válce s protisexuální společností." To snad nepotřebuje komentář.

  Přes všechna varování o AIDS, homo bordely nezaastavily provoz. San Francisco Chronicle o tom vydal článek v naději, že šokovaná společnost zastaví promiskuitu. Místo toho byli napadeni militantními homo, umlčeni a obviněni z "gay homofobie". Stonewall Gay Democratic Club hlásal: "Sex nezpůsobuje AIDS, AIDS způsobuje virus".

  Je dokázáno, že sedmdesát procent teploušů navštěvuje homosexuální bordely (eufemisticky "bathhouse"). Tito teplouši mívají za noc v průměru tři pohlavní styky a 33 procent si odnese pohlavní nemoc. Překližkovými přepážkami s otvorem uprostřed pro anonymní sex se říká "Glory Holes" (Díry slávy). Homo aktivisti to nazávají "symbol volnosti teploušů". V roce 87 byl Gay March ve Washingtonu, kde homosexuální vůdci popřeli, že AIDS je problém a měli hesla, "Reagan ne! - Sodomie ano!" Reagan nebyl původcem nemoci, ani ji nerozšiřoval. National Aids Forum v Denveru prohlásilo: "Protestujeme proti jakémukoliv zákonu, který by omezil sexuální aktivitu a zavřel privátní kluby a homo bordely".

  Kolik let uplynulo, co všechno se zjistilo, kolik peněz to stojí a lék stále nemáme. Reagan toho udělal za osm let víc než kdekterý prezident a s jeho pomocí padla "železná opona". Už za to si zaslouží úctu. Výzkum AIDS byl v tu dobu v plenkách. Nancy Reagan založila D.A.R.E. a přispěla k velkému snížení používání drog. To jsou hodně důležité věci a oba dva mají můj obdiv.

  Čím kladným přispěl Clinton s Hilary? Nedávno soudruh Clinton poručil "větru a dešti", že do pěti let se musí najít vakcína proti AIDS - a co třeba prevence? Tím, že za jejich vlády vzrostlo používání drog na historické maximum, gratulují lesbám a Hillary obohatila svět kolektivistickou knihou s názvem "It Takes a Village to Raise a Child" (Chce to celou vesnici k výchově dítěte)?

  Déja vu! Tohle přesně docílili komunisti. Maminky musely svěřit děti do jestlí a šupaly do práce. Dětem propláchli hlavinku komunistickou propagandou. A tady máte vysvětlení, proč je tolik problémových dětí a rodiny se rozpadají. Je třeba se zasadit o to, aby rodiny zůstaly pohromadě a matky postavily své děti na přední místo. Aby lidi dali přednost rodině před kariérou a penězma.

  Chcete vědět, jak bych se zachovala, kdyby mé dítě bylo homo? Měla bych je stejně ráda, ale pokud by začalo zastávat stejně chorobné názory jako Vy, názory, s kterými nesouhlasím, pak bychom se rozešli. Hrajete si na city a rodiče si nikdo nevybírá. Pokud už zacházíme do extrémů, představte si, že nejsou žádní hetero. Pak co? Darujete sperma lesbám, aby se nechaly uměle oplodnit? A myslíte, že žena, i když lesba, která nosí v sobě dítě devět měsíců ho pak dá k výchově dvěma buzerantům? Pak začíná začarovaný kruh bez budoucnosti (viz Aldous Husley a jeho slavná kniha Brave New World). Proto to Bůh zařídil tak, jak to je.

  Píšete, jak se firmy mohou přetrhnout, aby vás zaměstnaly, tak to s tím vyhazovem nebude tak horké.

  Popíráte nervovou labilitu a k psycholožce chodíte řešit matčino (sic!) chování?! Ano, psycholožka věděla, co říká, protože kdyby Vám neřekla, co chcete slyšet, půjdete k jiné, než najdete tu pravou, která Vám řekne, co chcete slyšet, a ta stará přijde o zisk. Životní styl homo je extrémně nestabilní (studie Kinsey Institutu prokázala, že je jenom jedno procento mužských homo, kterým se podařilo udržet monogamní vztah). Prominentní homo, jako je Andrew Sullivan, přiznávají, že je pro ně slovo monogamie silně elastické. OStatně o tom píší i na web stránce, kterou jste mi Vy sám doporučil.

  Nelíbí se Vám pojmenování homo, buzerant, teplouš, chcete si říkat gay. Tohle slovo se používá jako křestní jméno a jako přídavné znamená veselý, nevázaný, ale také nemorální, drzý, impertinentní. Vazba "go gay" znamená prostituci. Jaký je v tom tedy rozdíl?

  Teplouši v public TV nepracují, ale pronajali si čas, promítali svoje sexuální touho a dožadovali se peněz na jejich podporu. Proto seděli i u telefonů.

  Proč jste se nebránil zneužívání? Raději bych se nechala zmrzačit, než držet. Nemluvě už o tom, že jste vlastně nyní psychicky zneužívám svými homosexuálními přáteli a ani si to neuvědomujete.

  Své informace mám z televizních zpráv, rádia, novin a v neposlední řadě vidím homosexuální chování na vlastní oči v San Francisku, kdykoli se tam octnu.

  Lidé by se měli zaměstnávat podle schopností a ne pro zastoupení určité skupiny. Takové kádrování už jsme tu snad jednou měli. Komunista do každého podniku!!

  Rovnoprávnost, práva můžete mít, ale také povinnosti. Respekt se nedá nařídit. Část Neff kontra Semerád ponechám bez komentáře.

  Že by mne někdo házel do pytle s jinými by mi nevadilo, o to víc bych se snažila vyniknout. Mimo jiné mám k Cikánům blíže, než si umíte představit.

  Pane Rees, inteligence se s hloupostí nevylučuje. Nepochybuji, že jste inteligentní, ale podporujete hlouposti. Zapojte svoji inteligenci užitečnějším směrem.

  Názory pana Semeráda mi připadají rozumné. Opravdu jste tak naivní, že jste si myslel, že všichni milují Ellen Degnerovanou a podporují ji?

  Informaci o tom, že Lincoln byl teplý, Vám prozradil kdo? Jeho babička? Nejlepší je použít jména mrtvých, kteří se nemohou bránit, že. Pane, ani z vraždy není člověka možno obvinit po smrti. A i kdyby byli teplí, tak to nevyřvávali na každém rohu a byli přínosem společnosti a ne její zkázou. Připojte si do seznamu Brežněva, měl přece takové huňaťoučké obočí.

  Co se týká církve - ukažte mi důkazty. Musel byste mít statisticky významný vzorek kněží, kteří byli při aktu chyceni anebo se k němu přiznali. Váš dopis je sbírkou fňukání a obviňování lidí, kteří odmítají kapitulovat a jejichž charakter se vy snažíte pošpinit. Vaše argumenty samy o sobě neobstojí. Pláčete hezky, ale na cizím hrobě. Nepřesvědčil jste mě, že máte nárok na to, čeho se domáháte.

  P.S. Pane Reesi, náš dialog skončil. Posílat mi slabomyslné citáty, že Bobu a Elisabeth Doleovým by nemělo být dovoleno být manžely, protože spolu nemají děti, že je jeden z nich asi impotentní nebo používají ochranu proti otěhotnění a že je to názor většiny Američanů je vrchol hlouposti. Pokud sei neuvědomujete, co je to za blbost, tak mi je Vás skutečně líto. Plno lidí plácá nesmysly, ale jen ti slabší na hlavu je rozšiřují dále. Komu není shůry dáno....

  Irena  |- Ascii 7Bit -|- PC Latin 2 -|- ISO Latin 2 -|- CP 1250 -|- Mac -|- Kameničtí -|